Vacature Medewerker Huishouding

Functieomschrijving

Krijg jij energie van gasten? Word jij gelukkig van blije gezichten? Dan pas jij bij ons!
Ter aanvulling van ons team zoekt Drostes Herberg een nieuwe aanwinst in de huishouding.

De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van kamers, café, restaurant en de verkeersruimtes gedurende een aantal ochtenden per week.

Drostes Herberg beschikt over 20 leuke kamers, een gezellig restaurant, een aantal zalen, terras en bar. Met elkaar vinden we het leuk om onze gasten in de watten te leggen. We zijn er dan ook trots op dat we veel vaste gasten mogen ontvangen in de Herberg. Ons team is hecht en gezellig.

Soort dienstverband: Parttime, 15-20 uur per week, onbepaalde tijd. Werkdagen voornamelijk doordeweeks, af en toe een weekend of feestdag. Bij het samenstellen van het rooster houden we zoveel mogelijk rekening met jouw (thuis)situatie. Reiskosten worden vergoed.

Lijkt je dit leuk of heb je vragen? Kom op de koffie en bel ons op 0546 62 12 64.

Mailen kan ook naar: info@drostes.nl